OSToto Hotspot

4.1.9.4

4.7

6

Bilgisayarınızı bir WiFi erişim noktasına dönüştürün

205.4k

Bu uygulamayı oyla

OsToto Hotspot bilgisayarınızı yakında bağlanabileceğiniz bir WiFi erişim noktasına döndürmek için tasarlanmış basit bir araçtır. Bu sayede, herhangi bir mobilden ya da evdeki tablet üzerinden garanti internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Karmaşık bir kurulum yapmak ya da herhangi bir tuşu etkinleştirmek zorunda değilsiniz; OSToto Hotspot uygulamasını açtığınızda, yeni ağ bağlantısının ismini ve şifresini göreceksiniz, hepsi bu.

Erişim bilgisini öğrendiğinizde, ziyaretçilerle paylaşabilirsiniz böylece hızlı bir şekilde ayrı bir ağa bağlanabilirsiniz. Bu, özellikle birisi evinize geldiğinde normal ağ bağlantınıza girmesini istemediğinizde ya da ana ağ bağlantınızın kapsamını genişletmek istediğinizde, muhteşem bir seçenektir.

Bu aracın kontrol panelinden hızlı bir şekilde, yeni ağ bağlantısına bağlı cihazları görebilirsiniz; eğer bu bağlı cihazlardan biri aile üyelerinden ya da arkadaşlarınızdan değilse, o cihazı engelleyebilirsiniz böylece artık bağlanamaz, bilgisayarınızı ve bilgilerinizi korumanızı sağlar.

OSToto Hotspot uygulamasını diğerleriyle karşılaştırdığımızda bu kadar özel kılan şeylerden biri de hız kontrolüdür, internette tarama yaparken misafirleriniz için mevcut olan megabaytı göstermesidir. Tüm cihazlardan, basit ve rahat bir şekilde evinizin her köşesinden bu ücretsiz bağlantının keyfini çıkarın.
Uptodown X